حلال سنگ

حلال سنگ

حلال سنگ

آیا می دانید قوی ترین ماده ای که می تواند سنگ و ساروج را در خود حل کند اسید حلال سنگ فلوریکا و اف ال ۲ و ۳ می باشد؟ که البته این اسید روی هر سنگ عمل نمی کند. این اسید مخصوص سنگ ها با پایه ی آهکی ، رسوبی ساروج می باشد.

مهم ترین مشکل اسید حلال سنگ

مشکل استفاده از حلال سنگ و ساروج  هزینه زیاد ، زمانبر و غیر قابل استفاده بروی همه سنگ ها می باشد و شما فقط برای سنگ های آهکی ، رسوبی و ساروج از ان می توانید استفاده کنید . آن هم برای شرایط خاص که شما قادر به استفاده از دریل نمی باشید یا نمی توانید سر و صدا کنید .

تست ساروج :

قبل از خرید حلال ساروج. برای تست می توانید قسمتی از سنگ را جدا کرده و بعد از شستشو داخل ظرفی حاوی جوهر نمک بیندازید. اگر به محض انداختن داخل جوهر نمک شروع به جوشیدن و کف کردن کرد میتوانید از حلال سنگ و اروج استفاده نمایید. این روش یکی از راه های تشخیص ساروج می باشد.

آیا روش جایگزینی برای اسید حلال سنگ داریم ؟

بله بهترین روش جایگزین برای حلال ضد سنگ (اسید ضد بتن) استفاده از پودر کتراک می باشد که در این روش نیز آلودگی صوتی پیش نمی آید و فقط نیاز به سوراخ کردن ساروج است.

با استفاده از کتراک نیز می توانید انواع ساروج، سنگ های گرانیتی را تخریب کرد.نمونه های ژاپنی و ایرانی کتراک موجود است.کتراک ایرانی در کیسه های ۱۰ و ۲۰ کیلویی و کتراک ژاپنی درد کیسه های ۱۰ کیلویی می باشد.

اینجا را هم بخوانید  اسید ساروج
آیا می خواهید اسید ضد بتن را بشناسید ؟

از میان روش های تخریب یکی از ساده ترین راه ها استفاده از اسید حلال سنگ یا ساروج و بتن  می باشد. در این روش دیگر نیازی به سوراخ کردن بتن،سنگ و ساروج که برای برخی افراد سخت و طاقت فرساست نیست.

این اسید روی سطح کار ریخته می شود و بتن یا ساروج را از بین می برد.

حلال سنگ

مایع تخریب کننده بتن چیست ؟

آیا مایع تخریب کننده بتن همان اسید ضد بتن است؟

بله مایع تخریب کننده بتن همان اسید ضد بتن می باشد.برای خرید حلال سنگ و ساروج می توانید از طریق سایت و یا تماس با شماره های درج شده اقدام نمایید.

 

برای مشاوره و آموزش رایگان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید
———————————————————
۰۲۱۶۶۸۸۹۱۰۵
۰۹۱۹۵۰۰۰۱۵۶

سایتkatrock.ir
🏔 @katrock کانال تلگرام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید