آموزش اجرای بلک پاور

فیلم اجرای بلک پاور

آموزش اجرای بلک پاور

 

برای استفاده از بلک پاور چند مرحله دارید. برای رسیدن به نتیجه مطلوب طبق آموزش اجرای بلک پاور که داخل واتساپ بعد از خرید برای شما ارسال می شود ، اجرا کنید .

روش استفاده از بلک پاور

مرحله اول
در مرحله اول اجرای بلک پاور حفر سوراخ است که باید توسط دریل برقی ، دریل بنزینی یا دریل های بادی حفر شود .

ترجیحا قطر مته بالای ۲۰ میلیمتر و طول مته بالای ۵۰ سانتیمتر، که هر چقدر طول و قطر مته بیشتر باشد نتیجه کار بهتر ، با حفر سوراخ کمتر و سریع تر انجام می شود .
نحوه تخریب فضای باز سوراخ ها در اجرای بلک پاور بصورت عمودی یا افقی زده می شود.

مرحله دوم
بعد از حفر سوراخ و تمیز کردن ان باید مواد را در سوراخ قرار دهید ، که در اموزش هایی که بعد خرید به شما داده می شود ابتدا مواد و کابل فعال کننده را در منزل یا محل کال ابتدا داخل روزنامه با کاغذ می پیچید و بصورت لوله هماند دینامیت اماده می کنید . سوسیس مواد بلک پاور را داخل سوراخ قرار می دهید و به آرامی می کوبید تا فشرده شود .

مرحله سوم 
در این مرحله بروی مواد بلک پاور که در انتهای سوراخ قرار گرفته شن و ماسه ریخته و به محکمی می کوبید تا سوراخ پلمپ شود.اینکار را تا پر شدن سوراخ ها انجام می دهید .

مرحله چهارم
بعد اماده کردن سوراخ ها و پر کردن انها ، سیم برق معمولی را به صورت سری به سیم های بلک پاور که از سوراخ ها خارج شده وصل کنید. همه سیم ها را به یک سیم اصلی وصل کنید و داخل پریز برق بزنید . برای برق مورد نیاز برای بلک پاو از باتری موتور ، باتری ماشین ، موتور برق و برق شهری می توانید استفاده کنید .

اینجا را هم بخوانید  ساروج

 

 

نکات مهم درمورد استفاده از بلک پاور:

 

اگر مواد رطوبت دارد بگذارید ابتدا خشک شود.اگر احتمال می دهید داخل سوراخ هایی که حفر کردید رطوبت باشد مواد را داخل کیسه پلاستیکی قرار دهید. هنگام انفجار سنگ یا ساروج در جلوی محل تخریب قرار نگیرید احتمال پرتاب سنگ وجود دارد. زمان اجرا بین مواد بلک پاور و شن و ماسه توسط پلاستیک یا کاغذ یا روزنامه مچاله شده عایق قرار دهید. که در زمان کوبیدن به بیرون پاشیده نشود که برای چشم ها خطر ناک است.

نکات کامل تر برای اجرا بعد از خرید داخل واتساپ کامل به شما آموزش داده می شود . بلک پاور موج انفجار ندارد . در چاه و تونل به راحتی قابل استفاده است .

مواردی که بیان شد برای اجرای بلک پاور ، نکات کلی بود .

ریز موارد با توضیحات تکمیلی بعد از خرید آموزش داده می شود. بلک پاور یک ماده بی صدا و بی خطر می باشد و به راحتی انواع سنگ و انواع ساروج را در سریع ترین زمان ممکن برای شما تخریب می کند .

تولید کننده مواد انفجار و تخریب سنگ و ساروج

این محصول اختراع شرکت ابزار معدن فرزاد می باشد. نمونه خارجی به هیچ وجه ندارد و به جز دفتر مرکزی در شعبه یا فروشگاه دیگر عرضه نمی شود . برای مشاوره و خرید با ما در تماس باشید.

۰۲۱۶۶۸۸۹۱۰۵
۰۹۳۹۹۵۰۰۹۴۰

خرید مواد انفجار ساروج :

ماده تخریب کننده بلک پاور معروف به دینامیت بی صدا ، ارزانترین و سریع ترین روش تخریب سنگ ، ساروج و بتن می باشد. جایگزین کتراک ، دینامیت و سی ۴ ، باروت و تمامی مواد انفجاری خطرناک می باشد .

اینجا را هم بخوانید  استخراج سنگهای ساختمانی

خرید قلم سیاه black pen

از محصولات جانبی بلک پاور ساخت قلم سیاه یا بلک پن black pen می باشد. بلک پن با قطر و طول به دلخواه شما با توجه به مته حفاری شما تولید و به شما عزیزان عرضه می شود . توجه کنید اگر طول سوراخ ۴۰ سانت باشد و قطر آن ۱۵ سانت باشد برای شما قلم سیاه  با قطر ۱۴و طول ۸ سانت تولید می کنیم. قلمی که مناسب این مته می باشد ، پس قلم های اماده مناسب هر مته ای نمی باشد .