صفر تا صد با کتراک

صفر تا صد با کتراک

این مطلب برای کسانی می باشد که هیچ اطلاعی درمورد کتراک ندارند و بصورت روان و عامیانه برای شما توضیح می دهم

کتراک یه پودر تقریبا طوسی رنپ می باشد که با آب مخلوط می شود . برای تخریب سنگ ، ساروج و بتن از ان استفاده می کنند. برای استفاده از کتراک ابتدا سطح کار را باید در یک ردیف سوراخ بزنید و سپس کتراک را با آب مخلوط کنید و سریع داخل چال ها بریزید ، سپس کتراک شروع به افزایش حجم می کند و با فشار به دیواره چال باعث شکسته شدن آن می شود .

بعد از ریختن کتراک داخل سوراخ ها اپر طول مته بیشتر از ۷۰ سانتیمتر بود بهتر است درب چال را با چوب ببندید اگر کمتر بود لازم نیست و البته اگر با چوب بسته نشود هم ایرادی ندارد ، بسته شدن درب چال ها با چوب باعث می شود کمی سریع تر تخریب صورت بگیرد ،باعث می شود ترک ایجاد شده بیشتر باشد و الته درصورتی که کتراک را خوب قاطی نکرده باشید احتمال دارد از چال ها به بیرون بپاشد که چوب مانع از این اتفاق می شود.

صفر تا صد با کتراک

قطر مته برای حفر چال کتراک ترجیحا بیشتر از ۳سانتیمتر باشد و طول مته بالای ۵۰ سانتیمتر .
به طور مثال اگر ارتفاع سنگ ،بتن یا ساروج در فضای باز ۱ متر باشد شما باید ۷۰ سانتیمتر عمق چالی باشد که حفر می کنید . در صورتی که روی اصول کار را انجتام ندهید یا زمان تخریب کتراک بالا می رود یا اصلا جواب نمی دهد .

درمورد استفاده کتراک حتما از جایی آنرا تهیه کنید که کار بلد باشند و به درستی به شما آموزش بدهند .در شرکت ما بسته به ابعاد سنگ و ساروج و شرایط کاری شما بهترین ، سریع ترین و ارزانترین گزینه را به شما معرفی و آموزش می دهند.

قیمت هر کیلو کتراک از حدود  ۲۵۰۰ تومان تا ۹۵۰۰ تومان ایرانی و قیمت هر کیلو کتراک خارجی حدود  ۲۲ هزار تومان می باشد
توضیحاتی از کتراک در ویکی پدیا و دیگر سایت ها وجود دارد که کاربردی نیستند و یا مربوط به جنس های قدیمی هستند و بدرد کتراک هایی که الان تولید می شوند نمی خورند

شرکت ما تولید کننده کتراک می باشد و ۳ نوع کتراک ۳۰ دقیقه ای کتراک دو ساعته و کتراک ۱۲ ساعته را تولید می کند.

صفر تا صد با کتراک

شرکت ما در تهران فروش کتراک دارد و در شهر کرج ،اصفهان ،شیراز و کرمانشاه نیز نمایندگی فعال دارد و شما می تونید کتراک را در کرج و اصفهان ،شیراز و کرمانشاه نیز بصورت حضوری تهیه کنید .

روش تخریب بتن با کتراک نیز همچون تخریب با سنگ می باشد . گاهی گفته می شود که اسید کتراک بخرید ،یا حلال کتراک بخرید ،تخریب بتن با اسید ، مایع تخریب کننده بتن یا کتراک بتن و کتراک ساروج تهیه کنید که در واقع همه آنها همین کتراک هایی است که به شما معرفی کردم . افراد زیادی برای گنج یابی و شکستن و از بین بردن ساروج به ما مراجعه می کنند که کتراک گزینه مناسبی برای آنها می باشد .

نحوه کار کتراک را برای شما در این صفحه بصورت کلی توضیح دادیم که برای انجام بهتر بعد از خرید کتراک همکاران ما روش اجرا کتراک را به شما آموزش می دهند.

 

صفر تا صد با کتراک

در انتها به شما عزیزان پیشنهاد می کنم برای انتخاب بهترین گزینه تخریب با شماره های شرکت تماس بگیرید تا همکاران ما بصورت رایگاه شما را برای انتخاب گزینه مناسب و کم هزینه تر راهنمایی کنند

صفر تا صد با کتراک

در شرکت ما حلال بتن ،حلال ساروج ،حلال سنگ ، اسید ساروج و اسید سنگ و اسید بتن یا حلال بتن با برند های پانچر و اف ال ۲ و اف ال ۳ عرضه می شود . و البته حلال بتن و اسید لوله باز کن پانچر نیز ارائه می شود.

از دیگر محصولات شرکت مواد انفجاری باروت ، دینامیف ، سی ۴ و کورتکس برای انفجار و آتشباری در معادن نیز می باشد .

صفر تا صد با کتراک

 برای مشاوره و آموزش رایگان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید
———————————————————
۰۲۱۶۶۸۸۹۱۰۵
۰۹۱۹۵۰۰۰۱۵۶
سایت Katrock.ir
🏔 @katrockk 🏔 کانال تلگرام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید