تخریب بتن

تخریب بتن

برای برای تخریب بتن سقف یا تخریب بتن فوندانسیون  یا بتن های قدیمی چند روش وجود دارد گزینه اول استفاده از پیکور بیل مکانیکی می باشد که برای متراژ و ابعاد زیاد سریع و کم هزینه می باشد

گزینه بعدی در ابعاد کمتر پیکور یا دژ بر کمپرسور های بادی می باشد که نسبت به پیکور دیر تر  انجام می شود ولی برای ابعاد کوچکتر گزینه بهتری است . البته پیکور های برقی هم کاربرد دارند که هزینه بیشتر  نسبت به کمپرسور دارند و البته برای ابعاد خیلی کوچیک توجیه دارند .

 

گزینه منطقی دیگری وجود ندارد مگر در شرایط خاص ، در صورتی که بتن چسبیده به خانه همسایه باشد  و دیوار سست باشد و نتوان ضربه زد یا ابعاد بزرگ باشد و نتوان از بیل مکانیکی استفاده کرد گزینه کتراک مطرح می شود .

در این شرایط برای تخریب و از بین بردن بتن از کتراک استفاده کنید . اگر بتن الماتور نداشته باشد کار بسیار ساده است ردیفی سوراخ هارا بزنید و کتراک را با آب مخلوط کنید و داخل سوراخ هایی که در بتن زده شده بریزید و به راحتی بتن را خرد می کند .

 

 

اگر بتن الماتور داشته باشد کار کمی مشکل می شود چ.ن کتراک بتن ها را تخریب می کند ولی از الماتور جدا نمی شود و شما مجدد باید با ضربه بتن های خرد شده را از الماتور جدا کنید

بهترین گزینه قبل از تهیه کتراک تماس با شرکت و استفاده از نظر کارشناس های ما می باشد. برای تخریب بتون بهترین روش و گزینه را در اختیار شما می گذارند.

مورد بعدی تخریب بتن هایی است که در لوله ریخته باشند و باعث مسدود شدن لوله شده اند

این بتن ها یا سیمان ها را باید با حلال بتن پنچر از بین ببرید و لوله را باز کنید . روش کار ساده است مقداری از حلال بتن را داخل لوله بریزیدبعد از ۲۰ دقیقه تخلیه کنید و مجدد بریزید . این کار را تکرار کنید تا مسیر باز شود .

حلال بتن پانچر محصول لوله باز کن ۱۰۰% تضمین شده می باشد و مطمعن باشید بهترین گزینه برای باز کردن لوله های شما  که با بتن ،سیمان ،پودر سنگ ، آهک و گچ مسدود شده می باشد و تنها گزینه مناسب تخریب بتن با اسید می باشد.

 

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

انواع روش های متداول برش بتن

 انواع روش های متداول برش بتن  برش بتن به عنوان یک روش نوین و مناسب برای حذف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

22 + = 29

logo-samandehi